Про нас

Бути радіоаматором це не просто мати позивний та рацію, це — стиль життя!

В сучасний вік цифрових технологій, інтернету та мобільного зв’язку багато людей не розуміє наше захоплення. На Волині всього зареєстровано трохи більше сотні радіоаматорів, бо молодь вважає радіо чимось анахронічним та менш функціональним за онлайн месенджери. Насправді ж у радіозв’язку криється щоденне диво, на яке ми рідко звертаємо увагу. Купівля радіостанції та антени — тільки початок. Далі цікавість та азарт жене тебе вперед, заставляє вивчати нову інформацію, експериментувати з апаратурю та відкривати перед собою нові горизонти. Кожен ham пам’ятає мить, коли врешті-решт запрацювала приблуда для дальнього зв’язку, над якою він працював місяцями.

В радіохоббі є багато напрямів, і кожен аматор реалізує себе там, де йому цікаво. Хтось обирає різні напрямки радіоспорту, хтось просто конструює трансивери і антени для себе, хтось веде QSL журнал і намагається виловити всіх DX-ів у світі, а комусь добре ввечері поговорити з другом про картоплю на дачі. До речі, є частоти де, як то кажуть, йде “цілодобова посадка картоплі” 😀

Хтось працює на УКХ, а комусь до душі короткі хвилі. Зв’язок через космічні супутники, місяць, ретранслятори. Цифра, аналог, телеграф, SSTV, радіонавігація, радіопеленгація, радіоекспедиції, радіоспостереження, дипломи і контести — всього і не перелічити на раз!

Ми об’єдналися для того, щоб розвивати це все у нас на Волині, поширювати захоплення радіозв’язком та ділитись інформацією. До зустрічі у ефірі, 73!