Технічна інформація

Важливо не знати все, важливо знати де знайти потрібну інформацію.

Довідник радіоаматораhttps://radio.denied.org.ua/files/dovidnyk_radioamatora.pdf

Зібрана в довіднику інфораця накопичувалася роками у власних цілях. Все скидувалось в один текстовий файл — так як в одному файлі знайти легше, ніж постійно шукати інформацію повторно. В якийсь момент шпаргалка розрослася до цілої книжечки — технічні дані, таблиці, графіки тощо.

Прошу пробачення у авторів контенту, в кого була скопійована інформація сюди. Вас безмежно багато, і вже не реально перерахувати тут. Інколи інформація дублюється і подається у різних розділах, або згрупована за різними принципами. Це зумовлено використанням різних джерел а також для зручності. Інформацію подану в довіднику не слід вважати вичерпною або повністю достовірною. Змінюються стандарти, закони, обладнання та матеріали, які ми використовуємо. Рано чи пізно подана тут інформація поступово втрачатиме свою актуальність.

Довідник складено українсько, російською та англійською мовами. Частина тексту є машинним перекладом. Основна ставка зроблена на інформативність наповнення, тому є багато стилістичних і граматичних помилок.